فلزیاب روور سی

فلزیاب روور سی
دستگاهي کوچک اما قدرتمند . مناسب ترين وسيله براي جستجوي مکان هاي باستاني و پيدا کردن آثار باستاني نهفته در خاک شامل فلز و سفال و تونل و اتاقک مخفي با عمر باطري بسيار طولاني تا دو هفته.

باطري جديد و مخصوص شرکت فلزیاب او کی ام اين امکان را به شما ميدهد که تا چندين روز بدون احتياج به شارژ مجدد با دستگاه فلزیاب روور سی کار کنيد .اين مزيت بسيار خوبي براي مکانهای دور از آبادي است که شما بتوانيد با دستگاه مدت طولاني کار کنيد.

فلزیاب روور سی

فلزیاب روور سی:
مزيت مدل جديد روور سی داشتن نور پس زمينه براي تعويض منوي دستگاه ، دارا بودن نور ضعيف براي کار کردن در شب و عدم جلب توجه ديگران (فقط براي خود کاربر مي باشد ولي از دور ديده نميشود)البته بنا به نياز کاربر ميتوانيد آن را روشن يا خاموش کنيد .مزيت ديگر آن داشتن هدفون بي سيم است که براي جستجو در مکان هاي کوهستاني بسيار مفيد است.
شما ميتوانيد تصوير را مستقيما با بلوتوث به روي کامپيوتر بفرستيد يا اينکه آن را در حافظه دستگاه ذخيره کرده و بعد آن رابه کامپيوتر منتقل کنيد .به واسطه سبکي دستگاه کار با آن در نقاط ناهموار و کوهستان نبز راحت است .عمق نفوذ آن در زمين تا ۱۸ متر است.

دستگاه فلزیاب

اين دستگاه فلزیاب براي دوستان عزيزي که به دنبال سفال ، حفره ، تونل يا اتاقک و فلز ميگردند توصيه ميشود . اگر سوپر سنسور به اين دستگاه اضافه شود قدرت نفوذ آن تا ۲۵ متر بالا خواهد رفت و قدرت تفکيک آن افزايش پيدا خواهد کرد .نکته قابل اشاره اينکه دستگاه فلزیاب Rover C اين توانايي را دارد که بتواند با آن شهاب سنگ را نيز پيدا کنيد که در خارج کشور از طلا با ارزشتر مي باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *