دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی MES-X1 NEW

دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی MES-X1 NEW

فلزیاب MES-X1 NEW جدیدترین سیستم فلزیاب و حذف ذرات معدنی شرکت DEEP FINDERS است که یک نمونه به روز شده از دستگاه قبلی MES-X1 است.

تمام قطعات آنالوگ در این دستگاه فلزیاب برداشته شده است و سیستم حذف مواد معدنی کامل دیجیتال ارائه شده است. شما به عنوان یک کاربر می توانید با فشار دادن یک دکمه دقیقا سطح و شدت فیلتر کردن را انتخاب کنید. در این دستگاه، نوع فیلتر در صفحه نمایش داده می شود. این یک وسیله است که کاربران را با یک وسیله یاب محدوده ی طولانی برای اشیاء دفن شده در زیر زمین و در عمق خاک فراهم می کند تا امکان نشانه هایی از اشیاء بی ارزش را که قطعات کوچکی از اشیاء کوچک، مواد معدنی نفوذی دارند ایجاد کند و توسط میدان های الکترومغناطیسی. همچنین هنگامی که اشیاء کشف می شوند، این دستگاه کوچک و جمع و جور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین شیء ارزشمند یا بی ارزش. این دستگاه به دو پروب برنجی متصل می شود که سیگنال را از دستگاه به زمین انتقال می دهد و در محدوده فرکانس VLF عمل می کند تا اختلالات نوع فلز را که کاربران با دقت بالا دنبال می کنند حذف کنند.

دستگاه فلزیابMES-X1 NEW

رد سریع و حذف اختلالات قابل تنظیم و انتخاب توسط کاربر که می تواند مواد معدنی را از بین ببرد، اجسام بسیار کوچک به اشیاء با وزن نیم کیلوگرم. دستگاه با کیفیت بالای بدن با طراحی بسیار زیبا، سبک وزن، طراحی جمع و جور و مقاوم در برابر با یک باتری لیتیوم قابل شارژ است که اجازه می دهد تا کاربر به طور مداوم برای ساعت ها بدون نیاز به شارژ دستگاه. اگر در هنگام کار با لابراتوارهای خود به دنبال ابزار پاک کردن مواد معدنی منظم و دقیق هستید.

فلزیاب,فلزیاب اندروید,فلزیاب ماهواره ای,قیمت بهترین دستگاه فلزیاب,فلزیاب تصویری,قیمت فلزیاب,دستگاه فلزیاب جدید,فلزیاب دست دوم,طلایاب تصویری اندروید,قیمت دستگاه فلزیاب,بهترین دستگاه فلزیاب,فلزیاب تصویری اصل,بهترین فلزیاب تصویری,فلزیاب تصویری اصل,خرید دستگاه فلزیاب,خرید بهترین گنج یاب,قیمت فلزیاب ارزان,فلزیاب تصویری آمریکایی,خرید دستگاه فلزیاب,فلزیاب کار کرده,فلزیاب دست ساز,خرید بهترین فلزیاب,فلزیاب حرفه ای,طلایاب,طلایاب تصویری,قیمت گنج یاب,دستگاه طلایاب تصویری,طلایاب حرفه ای اندروید

شرکت فلزیاب علی بابا ارائه دهنده خدمات و محصولات زیر :

شماره تماس جهت مشاوره و سفارش دستگاه های فلزیاب و فلزیاب تصویری : 09186803304

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *